PRZEZ PONAD 1/2 WIEKU RASISTOWSKA CHAZARO-PZPR NASYCAŁA RZAD,SEJM,WŁADZE WSZYST.SZCZEBLI RADIO PRASE UNIWERSYTETY A NAWET BISKUPSTWA ANTYPL FARBOW.PRZEBIERANCAMI DLATEGO DZIS JEST JAK JEST ...OKUPACJA PRZEBIERANCOW.. | DEMOKRACJA BEZ BOGA NASYCA SIE DEMONIZMEM STAJE S. ANTYLUDZKA ... | A DZISIAJ ...ARCYANTYPOLSCY OKUPANCI UŻYWAJĄ POLSKI JĘZYK , POLSKIE MUNDURY I POLSKIE SYMBOLE NARODOWE ,POLSKIE STRUKTURY PAŃSTWOWE ...POLSKIE OBYWATELSTWA .. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. MAJA WYLACZNIE OKUPANCI ..OKUPACJA TRWA .. | ..TAK DŁUGO DEMOKRACJI U NAS ZERO , TAK DŁUGO POSTENKWDOWCOW OKUPACJA TRWA... | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. ZASTRZEŻ. JEST WYŁĄCZ. DLA TYCH 4 DZIŚ NIBY PL A WLASC... EX-judeo-PZPR-U WATAH .. | TAK DŁUGO NARÓD PL. JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY I MA ZERO DO POWIEDZENIA W SPR. SKŁADU SEJMU A TYM SAMYM W SPRAWIE WŁASNEGO LOSU | TO WŁASNIE PROP. ORD. WYBORCZA daje mozliwosc/pozwala IM INSTALOWAC W SEJMIE ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM OBCOPLEMIENCÓW NP. CHĘTNYCH DO PODPISYWANIA LIZBON CZY INNYCH JESZCZE NIEGODZIWOSCI .. | ALBO NA PODST.PROPORC.OKUPACYJNEJ ORD.WYB.ZAINSTALOWAC SE W SEJMIE PARE SETEK BALCEROTRANSFORMATOROW ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM MOWIACYM BIEGLE PO POLSKU OBCOPLEMIENCOW | I NIBY LEGALNIE DOKONAC NAJW.W TYSIACLETNIEJ NASZEJ HISTORII LUPIESTWA. ZLODZIEJSTWA ... GIGANTYCZNEGO MAJATKU NAROD. WYPRACOWANEGO PRZEZ 40 MLN NAROD PRZEZ LAT PONAD 40.. | A TYM SAMYM DOKONANIA NA TYM CO Z POLAKOW POZOSTALO GOSPODARCZEJ ZBRODNI .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... | A W 45 TO ŻADNEGO WYZWOLENIA NIE BYŁO , ZAMIENIONO OKUPACJĘ Z GESTAPWSKIEJ NA NKWDOWSKĄ..NKWDOWCY SZYBKO PRZEBRALI S.W PL.MUNDURY UB NAUCZYLI S. POLSKIEGO I STALI SIE NIEWIDOCZNI .. PO DZIS DZIEN OBECNI W APARACIE PRZYMUSU POLICJI ,SĄDOWNICTWIE ,DYPLOMACJI ,HANDLU ZAGR.A PO BALCEROTRANSFORM.STANOWIĄ I MILIONERSKIE SFERY NADZORCOW NARODU .. | OSTATNIE UDANE PROBY HAKOWANIA NAS PRZEZ TUSKO-PLATFO-CHAZARO HAKEROW Z ZIELONA FLAGA I FRAGMENTAMI ARABSKIEGO PISMA ZNACZY ZE NAS NIE LUBIA CO SAMO W SOBIE JEST SUPERKOMPLEMENTEM ...SAM MIOD ...UUUHH ITS O.K. CHLOPAKI ...ITS O.K. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO OBOWIĄZUJE U NAS STALINOWSK JESZCZE PROPORC.ORDYNACJA WYBORCZA .. | IDA WYBORY , PAMIETAJMY GLOS. NA TYCH CO DO SPOWIEDZI NIE CHODZA ....NA RZADZACYCH BEZ SUMIENIA | "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon
8/22/2017 Cezarego, Marii, ZygfrydaZASTRASZANIE WSPÓLTWÓRCY STR.INTERN.KATYŃ 2010

Zastraszanie współtwórcy strony internetowej Katyń 2010


Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-11-01
Otrzymuję anonimowe telefony od osób podających się za agentów wywiadu i kontrwywiadu.
Osoby te zalecają mi zamknięcie i usunięcie bloga, zastraszają, grożą mi . Podobno mamy kraj gdzie swobodnie możemy wyrażać swoje poglądy jak również mamy prawo do rzetelnej prawdy a także dociekania prawdy. Nie rozumiem zatem co to ma znaczyć. Mam prawo krytykować postępowanie i obłudę Polskiego Rządu jak również rządów innych państw a w szczególności Rządu Rosji. Wiemy, że nic nie dzieje się przypadkiem a odpowiedzialni za to chyba nigdy nie otrzymają należnej kary za to co zrobili. Tak jak emerytowani zbrodniarze mieszkający wśród Nas.

Z wielkim ubolewaniem, muszę przyznać że Polacy po raz kolejny w większości okazali się idiotami i kretynami wybierając Rząd złodziei, oszustów, kłamców i morderców (mniej lub bardziej odpowiedzialnych za zamachy jak i śmierć posłów z PiS-u . Miejmy nadzieję ,że za ich życia lub po ich życiu Bóg ukaże ich tak jak na to sobie zasłużyli . Nie dam się zastraszyć żadnemu wywiadowi jednakże ze względu na bezpieczeństwo moich bliskich oraz to, że ktoś pozbawia mnie ciągle możliwości zarobku będę zmuszony zaprzestać kontynuowania blogowania na ten temat. Od nikogo nie dostałem żadnego wsparcia. Czuję się osamotniony. W 90% komentarze pisze motłoch i telezombie.
                      Nie boję się mówić prawdy tchórze!


                                                                                Pozdrawiam, Andrzej W., współtwórca bloga


P.S. Moja była dziewczyna została zastraszona, dla bezpieczeństwa zerwaliśmy ze sobą.
Autor: Andrzej o 12:59

Za: http://katyn2010.org.pl