PRZEZ PONAD 1/2 WIEKU RASISTOWSKA CHAZARO-PZPR NASYCAŁA RZAD,SEJM,WŁADZE WSZYST.SZCZEBLI RADIO PRASE UNIWERSYTETY A NAWET BISKUPSTWA ANTYPL FARBOW.PRZEBIERANCAMI DLATEGO DZIS JEST JAK JEST ...OKUPACJA PRZEBIERANCOW.. | DEMOKRACJA BEZ BOGA NASYCA SIE DEMONIZMEM STAJE S. ANTYLUDZKA ... | A DZISIAJ ...ARCYANTYPOLSCY OKUPANCI UŻYWAJĄ POLSKI JĘZYK , POLSKIE MUNDURY I POLSKIE SYMBOLE NARODOWE ,POLSKIE STRUKTURY PAŃSTWOWE ...POLSKIE OBYWATELSTWA .. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. MAJA WYLACZNIE OKUPANCI ..OKUPACJA TRWA .. | ..TAK DŁUGO DEMOKRACJI U NAS ZERO , TAK DŁUGO POSTENKWDOWCOW OKUPACJA TRWA... | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. ZASTRZEŻ. JEST WYŁĄCZ. DLA TYCH 4 DZIŚ NIBY PL A WLASC... EX-judeo-PZPR-U WATAH .. | TAK DŁUGO NARÓD PL. JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY I MA ZERO DO POWIEDZENIA W SPR. SKŁADU SEJMU A TYM SAMYM W SPRAWIE WŁASNEGO LOSU | TO WŁASNIE PROP. ORD. WYBORCZA daje mozliwosc/pozwala IM INSTALOWAC W SEJMIE ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM OBCOPLEMIENCÓW NP. CHĘTNYCH DO PODPISYWANIA LIZBON CZY INNYCH JESZCZE NIEGODZIWOSCI .. | ALBO NA PODST.PROPORC.OKUPACYJNEJ ORD.WYB.ZAINSTALOWAC SE W SEJMIE PARE SETEK BALCEROTRANSFORMATOROW ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM MOWIACYM BIEGLE PO POLSKU OBCOPLEMIENCOW | I NIBY LEGALNIE DOKONAC NAJW.W TYSIACLETNIEJ NASZEJ HISTORII LUPIESTWA. ZLODZIEJSTWA ... GIGANTYCZNEGO MAJATKU NAROD. WYPRACOWANEGO PRZEZ 40 MLN NAROD PRZEZ LAT PONAD 40.. | A TYM SAMYM DOKONANIA NA TYM CO Z POLAKOW POZOSTALO GOSPODARCZEJ ZBRODNI .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... | A W 45 TO ŻADNEGO WYZWOLENIA NIE BYŁO , ZAMIENIONO OKUPACJĘ Z GESTAPWSKIEJ NA NKWDOWSKĄ..NKWDOWCY SZYBKO PRZEBRALI S.W PL.MUNDURY UB NAUCZYLI S. POLSKIEGO I STALI SIE NIEWIDOCZNI .. PO DZIS DZIEN OBECNI W APARACIE PRZYMUSU POLICJI ,SĄDOWNICTWIE ,DYPLOMACJI ,HANDLU ZAGR.A PO BALCEROTRANSFORM.STANOWIĄ I MILIONERSKIE SFERY NADZORCOW NARODU .. | OSTATNIE UDANE PROBY HAKOWANIA NAS PRZEZ TUSKO-PLATFO-CHAZARO HAKEROW Z ZIELONA FLAGA I FRAGMENTAMI ARABSKIEGO PISMA ZNACZY ZE NAS NIE LUBIA CO SAMO W SOBIE JEST SUPERKOMPLEMENTEM ...SAM MIOD ...UUUHH ITS O.K. CHLOPAKI ...ITS O.K. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO OBOWIĄZUJE U NAS STALINOWSK JESZCZE PROPORC.ORDYNACJA WYBORCZA .. | IDA WYBORY , PAMIETAJMY GLOS. NA TYCH CO DO SPOWIEDZI NIE CHODZA ....NA RZADZACYCH BEZ SUMIENIA | "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon
8/22/2017 Cezarego, Marii, ZygfrydaDONKOWE PAŃSTWO PODSYCA PRESTĘPCZOSC..ZEBY MIEC WIĘCEJ POLICJI PRZECIW NAM .

Przestępczość podsycana przez państwo.  


Swojego czasu pisałem, że Polska staje się państwem policyjnym. Jak się okazuje, wówczas, trzy lata temu, był dopiero wstęp do tego co ma miejsce obecnie. Mnożą się arbitralne aresztowania i rozboje ze strony organów państwowych. Nie mam jednak wątpliwości, że to co się dzieje, to nie są wybryki indywidualnych urzędników lecz zorganizowane działanie. Bo przecież to nie tajniacy decydowali o aresztowaniach Rafała Gawrońskiego czy Darka Komorowskiego. Atakowani są ludzie uczciwi ale niezależni i nie dający wtłoczyć się w rygory kołchoźnianej władzy, próbującej stworzyć z nas niewolników. Do szykanowanych należą niejednokrotnie osoby, które wróciły do Polski z emigracji w złudnej nadziei na lepsze życie wśród swoich. Wobec tych ludzi stosuje się prowokacje, fałszywe oskarżenia i wprost rozboje sądowe w celu odebrania im majątku i zniszczenia ich niezależności.


Wiele osób wierzy jeszcze w prawo, nie zdając sobie sprawy, że jest to wiara iluzoryczna. Prawo bowiem tworzone jest nie w celu harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, a wprost przeciwnie, w celu utrzymania go w ryzach. Czyni się to między innymi przez tworzenie pretekstów do zwiększania represyjności władzy. Analizując metody działania organów, można wyciągnąć wniosek, że jednym z ich celów jest podsycanie przestępczości. Nie robi się tego oczywiście wprost. Służy temu właśnie prawo i praktyka wymiaru sprawiedliwości. Pisałem nieraz o wyjątkowej wyrozumiałości sędziów dla fałszywych zeznań. Owe otwarcie fałszywe zeznania nie tylko nie wywołują sankcji sądowych, ale bywają podstawą wyroków skazujących. W moich sprawach widać było wyraźnie, że fałszywe zeznania były koordynowane z sędziami.


Poza tym, tworzone prawo ma zachęcać do przestępczości i utrudniać ofiarom obronę. Takim jest między innymi przepis o obowiązku ścigania z urzędu jedynie pobić powodujących rozstrój zdrowia powyżej siedmiu dni. Znam kilka przypadków pobicia w obecności funkcjonariuszy państwowych, w tym policji, gdzie ta ostatnia zamiast natychmiast zatrzymać sprawcę, długo legitymowała ofiarę napaści a następnie instruowała ją o możliwości wniesienia sprawy do sądu z prywatnego oskarżenia. Tak było w przypadku pobicia mnie przez niejakiego Marka Kletę, najprawdopodobniej prowokatora SS (Służb Sądowych). Zgodnie z przewidywaniami, prokuratura odmówiła dochodzenia z urzędu. Przeciwko mnie natomiast wystąpiono z prywatnym aktem oskarżenia spisanym przez personel sekretariatu sądu już następnego dnia po zajściu. Tak było też w wypadku pobicia przez prowokatora pod Krzyżem Smoleńskim. O podobnej historii opowiadał mi Darek Wernicki, jeden z członków zespołu obrony Krzyża. Oczywiście wniesienie prywatnego aktu oskarżenia, wiąże się z kosztami sądowymi, wielokrotnym rozprawami i być może ostatecznie umorzeniem sprawy. Rozsądny człowiek nie będzie chciał w to wchodzić, chyba że robi to służbowo.


Charakterystyczne, że owo inspirowanie przestępczości połączone jest z nowymi ustawami, mającymi rzekomo przestępczość zwalczać. Przykładem takim jest niesławna ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. W rzeczywistości chodzi o szpiegowanie, zastraszanie i skłócanie rodzin. Reszta jest tylko propagandą.


O wspomnianych tutaj sprawach i przestępczości ze strony organów państwowych, rozmawiałem wprost z posłami i senatorami z PiS. Przedstawiałem im konkretne dowody na piśmie. Wypowiadałem się na ten temat na posiedzeniu komisji sejmowej. Politycy PiS udawali zaskoczenie. Obiecywali ten temat poruszyć, po czym następowała cisza. Nie miejmy złudzeń, ci ludzie są trzymani krótko na smyczy i nie wolno im się wychylać. Wobec wyborców zaś mają odgrywać teatr państwa prawa i demokracji.


 


Bogdan Goczyński


www.aferyprawa.com