9 Luty 2017


W dniu 2017-02-07 03:48:17 użytkownik pawel152 <pawel152@autograf.pl> napisał:
 Sz. Panie Prezydencie R.P. – Sz. Pani Premier – Sz. Minstrowie Sprawiedliwości Z. Ziobro, P. Jaki, M. Wójcik, Urzędnicy i Politycy:


 Błagam Państwa o natychmiastową interwencję w Starostwie Powiatowym w Kłodzku gdyż dzieją się tam zatrważające rzeczy, t.j. likwidacja najbardziej rentownego Domu Dziecka Fundacji Mały i Duży przebiega z naruszeniem Praw Dzieci i dorastającej młodzieży. To skandal traktować tak dzieci przez organy które mają je chronić. W dniu 02,02,2017 powiadomiłem Państwa o nieprawidłowościach w Starostwie Kłodzko związanych z likwidacją domu dziecka “Mały i Duży” w kłodzku . W dniu 03,02,2017 udałem się do Kłodzka by sprawdzić stan faktyczny, rozmawiałem z dziećmi w domu dziecka z personelem, dyrekcją oraz Starostą M. Awiżeń. na podstawie przeprowadzonych rozmów i obiektywnej weryfikacji mając na uwadze DOBRO DZIECI postanowiłem zawiadomić pisemnie za potwierdzeniem odbioru miejscowe organy ścigania t.j. Komendanta Policji insp. mgr A. Sidorowicz-Radzikowski i Prokuraturę Rejonową w Kłodzku prokur. Piotr Filel.


Pomimo zapewnień Starosty o przeprowadzeniu kontroli i weryfikacji w placówce zasadności jej likwidacji i wywozu dzieci do innych placówek w poniedziałek stało się inaczej a jak, proszę zobaczyć link w załączniku. Domagam się jako założyciel organizacji pożytku publicznego i zarazem  Prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza w Sosnowcu która w swym statucie ma opiekę i pomoc dzieciom z domów dziecka o natychmiastową interwencję w celu ochrony bezpieczeństwa i praw dzieci przed Kłodzkim wymiarem sprawiedliwości, ścigania – z poważaniem Paweł Bednarz prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza KRS-0000356308


Poniżej podaje tel. do Pani Dr. Domu dziecka Mały i Duży M.Maj – 502087922, informacje od Pani dyrektor z dzisiaj, linki odnośnie mego pobytu w kłodzku i informuje że poświęcę kolejną noc w walce o tzw. DZIECI NICZYJE – dzieci z domów dziecka tym razem w Kłodzku, by powiadomić wszystkie dostępne organizacje i media w kraju i poza granicami R.P. z prośbą o interwencję gdyż Polskie władze nie dają sobie rady z Panem Starostą Kłodzkim i tematem Handlu Polskimi Obywatelami w Kraju i poza granice R.P gdyż z powiatu kłodzkiego bardzo wiele dzieci jest adoptowanych poza granice R.P. z podejrzeniem o handel dziećmi. Tak poproszę Unicef, Onz i Władze USA w osobie Pana Prezydenta D.Trumpa (gdyż jako człowiek posiadający również obywatelstwo Kanady mam taką możliwość i ułatwiony kontakt) o pomoc w bezsilności Polskich władz przy przeciwdziałaniu HANDLU DZIEĆMI W POLSCE, nim któreś dziecko w Kłodzku w desperacji z powodu traumy jaką fundują im Kłodzkie Władze, funkcjonariusze policji zrobią sobie krzywdę.


TO SKANDAL !!!1-https://web.facebook.com/KRtelewizja/videos/1756485908001754/
2-https://www.youtube.com/watch?v=lYgkoc3mLjw&feature=youtu.be


Napisał: pawel152@autograf.pl


——————————————–


W tzw. “Polin” już nie potrzebują polskich-Słowiańskich dzieci – mają swoje i po cichu ich instalują. A kto nie wierzy, niech się mocniej zaangażuje w te sprawy, a oczy mu się wtedy otworzą na ten problem. To już nie jest “spiskowa teoria dziejów” – to jest rzeczywistość!!!