10 Luty 2017


 Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael.
Polska po „rozmowach” W. Jaruzelskiego z prezesem Światowego Kongresu Żydów.Treści odtajnionych „Pilnych notatek” K. Skubiszewskiego z dnia 21 grudnia 1989 r., a w szczególności z 06 marca 1990 r., których skany pierwszych ich stron widzimy poniżej, ujawniają nam politykę wobec Izraela realizowaną przez kolejne rządy RP. Politykę oczekiwaną przez Izrael i Światowy Kongres Żydów wytyczoną po „rozmowach” W. Jaruzelskiego w 1985 r. i 1990 r. z Edgarem Bronfanem prezesem tegoż ŚKŻ.Ujawniają one realizowaną politykę, o której Prezydent RP Lech Kaczyński 11 września 2006 r. w Izraelu powiedział: I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie
, to polityka wobec Izraela się nie zmieni. – (Zasługi Lecha Kaczyńskiego – wizyta w 2006 r. w Izraelu w obrazkach)


Zaś aktualnie urzędujący prezydent Andrzej Duda oraz rząd PiS-u politykę tę nadal realizują. Politykę, którą Jarosław Kaczyński nazwał testamentem Lecha Kaczyńskiego, który musi być zrealizowany. No i jest realizowana pod osłoną przeróżnych wywoływanych zadym odwracających uwagę społeczeństwa.


Więcej pod
https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/tajne-pilne-notatki-skubiszewskiego-polska-izrael/


Józef Bizoń


—————————————- 


Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem.
W ramach „dobrej zmiany” nastał czas na POLIN i przesiadki na Międzymorze.


 Zapowiedź umowy stowarzyszeniowej z Izraelem mamy już w „Pilnej notatce” z dnia 06 marca 1990 r. sporządzonej przez ministra spraw zagranicznych Krzysztofa Skubiszewskiego w związku z nawiązaniem stosunków dyplomatycznych Polska-Izrael.


Treść przywołanej notatki mamy pokrótce omówioną w artykule Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael. Polska po „rozmowach” W. Jaruzelskiego z prezesem Światowego Kongresu Żydów. Tam też podano wejście do treści całej notatki.


 Na stronie 13 ‘Pilnej notatki” z dnia 06 marca 1990 r. mamy zapowiedź zawarcia z Polską umowy o współpracy na wzór EWG.


( ….. )


Dyrektywy Izraela względem Polski zostały już jasno wyłuszczone.


Dokąd prowadzi Polaków Episkopat Polski oraz O. Tadeusz Rydzyk ze swym „Alleluja i do przodu!”?


Czy do – Przechodniu powiedz innym, że tu kiedyś była Polska?


Więcej pod


https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/polske-obowiazuje-umowa-stowarzyszeniowa-ue-z-izraelem/
Józef Bizoń


—————————————-