PRZEZ PONAD 1/2 WIEKU RASISTOWSKA CHAZARO-PZPR NASYCAŁA RZAD,SEJM,WŁADZE WSZYST.SZCZEBLI RADIO PRASE UNIWERSYTETY A NAWET BISKUPSTWA ANTYPL FARBOW.PRZEBIERANCAMI DLATEGO DZIS JEST JAK JEST ...OKUPACJA PRZEBIERANCOW.. | DEMOKRACJA BEZ BOGA NASYCA SIE DEMONIZMEM STAJE S. ANTYLUDZKA ... | A DZISIAJ ...ARCYANTYPOLSCY OKUPANCI UŻYWAJĄ POLSKI JĘZYK , POLSKIE MUNDURY I POLSKIE SYMBOLE NARODOWE ,POLSKIE STRUKTURY PAŃSTWOWE ...POLSKIE OBYWATELSTWA .. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. MAJA WYLACZNIE OKUPANCI ..OKUPACJA TRWA .. | ..TAK DŁUGO DEMOKRACJI U NAS ZERO , TAK DŁUGO POSTENKWDOWCOW OKUPACJA TRWA... | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. ZASTRZEŻ. JEST WYŁĄCZ. DLA TYCH 4 DZIŚ NIBY PL A WLASC... EX-judeo-PZPR-U WATAH .. | TAK DŁUGO NARÓD PL. JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY I MA ZERO DO POWIEDZENIA W SPR. SKŁADU SEJMU A TYM SAMYM W SPRAWIE WŁASNEGO LOSU | TO WŁASNIE PROP. ORD. WYBORCZA daje mozliwosc/pozwala IM INSTALOWAC W SEJMIE ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM OBCOPLEMIENCÓW NP. CHĘTNYCH DO PODPISYWANIA LIZBON CZY INNYCH JESZCZE NIEGODZIWOSCI .. | ALBO NA PODST.PROPORC.OKUPACYJNEJ ORD.WYB.ZAINSTALOWAC SE W SEJMIE PARE SETEK BALCEROTRANSFORMATOROW ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM MOWIACYM BIEGLE PO POLSKU OBCOPLEMIENCOW | I NIBY LEGALNIE DOKONAC NAJW.W TYSIACLETNIEJ NASZEJ HISTORII LUPIESTWA. ZLODZIEJSTWA ... GIGANTYCZNEGO MAJATKU NAROD. WYPRACOWANEGO PRZEZ 40 MLN NAROD PRZEZ LAT PONAD 40.. | A TYM SAMYM DOKONANIA NA TYM CO Z POLAKOW POZOSTALO GOSPODARCZEJ ZBRODNI .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... | A W 45 TO ŻADNEGO WYZWOLENIA NIE BYŁO , ZAMIENIONO OKUPACJĘ Z GESTAPWSKIEJ NA NKWDOWSKĄ..NKWDOWCY SZYBKO PRZEBRALI S.W PL.MUNDURY UB NAUCZYLI S. POLSKIEGO I STALI SIE NIEWIDOCZNI .. PO DZIS DZIEN OBECNI W APARACIE PRZYMUSU POLICJI ,SĄDOWNICTWIE ,DYPLOMACJI ,HANDLU ZAGR.A PO BALCEROTRANSFORM.STANOWIĄ I MILIONERSKIE SFERY NADZORCOW NARODU .. | OSTATNIE UDANE PROBY HAKOWANIA NAS PRZEZ TUSKO-PLATFO-CHAZARO HAKEROW Z ZIELONA FLAGA I FRAGMENTAMI ARABSKIEGO PISMA ZNACZY ZE NAS NIE LUBIA CO SAMO W SOBIE JEST SUPERKOMPLEMENTEM ...SAM MIOD ...UUUHH ITS O.K. CHLOPAKI ...ITS O.K. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO OBOWIĄZUJE U NAS STALINOWSK JESZCZE PROPORC.ORDYNACJA WYBORCZA .. | IDA WYBORY , PAMIETAJMY GLOS. NA TYCH CO DO SPOWIEDZI NIE CHODZA ....NA RZADZACYCH BEZ SUMIENIA | "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon
7/22/2017 Magdaleny, Mileny, WawrzyńcaINWAZJA ROZPOCZETA ..>?

Ukraina – Żydowska inwazja rozpoczęta !5 Luty 2017


O rozpoczęciu realizacji na Ukrainie tajnego projektu żydowskiego „Niebiańska Jerozolima”.


a1Epokowym wydarzeniem początku 2017 roku, o którym światowe media nawet się nie zająknęły, — było lądowanie w porcie Odessa pierwszej grupy osadników z Izraela, której przewodził Igor Berkut.


Ta grupa składająca się ze 183 żydowskich pionierów   przybyła   na  Ukrainę z Hajfy, — ażeby na żyznej ziemi południowej Ukrainy położyć pierwszy kamień pod fundament „Niebiańskiej Jerozolimy”


– poinformował portal „Kontrolnyj wystrieł” (www.kv-journal.su).


Niewątpliwie następnym będzie Krym.


Z wypowiedzi samego Igora Berkuta, — dyrektora wykonawczego projektu założenia głównego siedliska światowego żydostwa na terytorium pięciu południowych ukraińskich obwodów, — stało się wiadomym, że


— Nowa Jerozolima do 2027 roku będzie dla żydowskich osadników ogniskiem  pomyślności i rozwoju, zbudowanym na technologiach 7-go układu gospodarczego (video poniżej).


Według Igora Berkuta, którego w Izraelu wielu uważa za „moshiacha ben Yosefa”,   — pieniądze i decydujące technologie przełomowe dla Nowej Jerozolimy będą podarowane przez największe domy bankierskie i ponadnarodowe korporacje, które w większości znajdują się w rękach żydów.


Projekt Niebiańskiej Jerozolimy jest praktyczną odpowiedzią na prognozy bardzo dobrze poinformowanego polityka wagi ciężkiej, — Henry Kissingera i,   — nie żyjącego już,   — palestyńskiego   proroka Szejka Yassina, o tym, że


—  już   w  latach 2022-2025 mieszkanie żydów na terenie obecnego Izraela będzie niemożliwe z powodu agresywności otaczającej muzułmańskiej ludności, naturalnych anomalii i nadciągającego kataklizmu „Bitwy końca” (Armagedon).


Pionierska grupa pod przewodnictwem Igora Berkuta rozpoczęła przygotowania infrastruktury do przyjęcia pierwszych 100 tysięcy żydów z Izraela.


Ich przyjazd i rozlokowanie na terytorium Nowej Jerozolimy: obwodów odeskiego, dniepropietrowskiego, zaporożskiego, chersońskiego i nikołajewskiego,   — oczekuje się do połowy 2018 roku.


A   tuż   przed   końcem 2022 roku planuje się przybycie do Nowej Jerozolimy 6 milionów żydów z Izraela i ponad 12 milionów z Rosji, USA i krajów Unii Europejskiej.


Rządy Nowej Jerozolimy, — kiedy zostanie ona oficjalnie proklamowana po przyjęciu ustawy o decentralizacji Ukrainy, — będą powierzone Radzie Protektorów składającej się z 12 szefów.


UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.  __________________________________________


Za: http://3rm.info/main/66108-nashestvie-nachalos-o-starte-na-ukraine-zavetnogo-evreyskogo-proekta-nebesnyy-ierusalim-video.html


Tłumaczenie Tamara


Za: /http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydowska-inwazja-rozpoczeta-2017-02