PRZEZ PONAD 1/2 WIEKU RASISTOWSKA CHAZARO-PZPR NASYCAŁA RZAD,SEJM,WŁADZE WSZYST.SZCZEBLI RADIO PRASE UNIWERSYTETY A NAWET BISKUPSTWA ANTYPL FARBOW.PRZEBIERANCAMI DLATEGO DZIS JEST JAK JEST ...OKUPACJA PRZEBIERANCOW.. | DEMOKRACJA BEZ BOGA NASYCA SIE DEMONIZMEM STAJE S. ANTYLUDZKA ... | A DZISIAJ ...ARCYANTYPOLSCY OKUPANCI UŻYWAJĄ POLSKI JĘZYK , POLSKIE MUNDURY I POLSKIE SYMBOLE NARODOWE ,POLSKIE STRUKTURY PAŃSTWOWE ...POLSKIE OBYWATELSTWA .. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. MAJA WYLACZNIE OKUPANCI ..OKUPACJA TRWA .. | ..TAK DŁUGO DEMOKRACJI U NAS ZERO , TAK DŁUGO POSTENKWDOWCOW OKUPACJA TRWA... | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. ZASTRZEŻ. JEST WYŁĄCZ. DLA TYCH 4 DZIŚ NIBY PL A WLASC... EX-judeo-PZPR-U WATAH .. | TAK DŁUGO NARÓD PL. JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY I MA ZERO DO POWIEDZENIA W SPR. SKŁADU SEJMU A TYM SAMYM W SPRAWIE WŁASNEGO LOSU | TO WŁASNIE PROP. ORD. WYBORCZA daje mozliwosc/pozwala IM INSTALOWAC W SEJMIE ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM OBCOPLEMIENCÓW NP. CHĘTNYCH DO PODPISYWANIA LIZBON CZY INNYCH JESZCZE NIEGODZIWOSCI .. | ALBO NA PODST.PROPORC.OKUPACYJNEJ ORD.WYB.ZAINSTALOWAC SE W SEJMIE PARE SETEK BALCEROTRANSFORMATOROW ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM MOWIACYM BIEGLE PO POLSKU OBCOPLEMIENCOW | I NIBY LEGALNIE DOKONAC NAJW.W TYSIACLETNIEJ NASZEJ HISTORII LUPIESTWA. ZLODZIEJSTWA ... GIGANTYCZNEGO MAJATKU NAROD. WYPRACOWANEGO PRZEZ 40 MLN NAROD PRZEZ LAT PONAD 40.. | A TYM SAMYM DOKONANIA NA TYM CO Z POLAKOW POZOSTALO GOSPODARCZEJ ZBRODNI .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... | A W 45 TO ŻADNEGO WYZWOLENIA NIE BYŁO , ZAMIENIONO OKUPACJĘ Z GESTAPWSKIEJ NA NKWDOWSKĄ..NKWDOWCY SZYBKO PRZEBRALI S.W PL.MUNDURY UB NAUCZYLI S. POLSKIEGO I STALI SIE NIEWIDOCZNI .. PO DZIS DZIEN OBECNI W APARACIE PRZYMUSU POLICJI ,SĄDOWNICTWIE ,DYPLOMACJI ,HANDLU ZAGR.A PO BALCEROTRANSFORM.STANOWIĄ I MILIONERSKIE SFERY NADZORCOW NARODU .. | OSTATNIE UDANE PROBY HAKOWANIA NAS PRZEZ TUSKO-PLATFO-CHAZARO HAKEROW Z ZIELONA FLAGA I FRAGMENTAMI ARABSKIEGO PISMA ZNACZY ZE NAS NIE LUBIA CO SAMO W SOBIE JEST SUPERKOMPLEMENTEM ...SAM MIOD ...UUUHH ITS O.K. CHLOPAKI ...ITS O.K. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO OBOWIĄZUJE U NAS STALINOWSK JESZCZE PROPORC.ORDYNACJA WYBORCZA .. | IDA WYBORY , PAMIETAJMY GLOS. NA TYCH CO DO SPOWIEDZI NIE CHODZA ....NA RZADZACYCH BEZ SUMIENIA | "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon
8/22/2017 Cezarego, Marii, ZygfrydaSADY W LAPSKACH ANTYPL CHAZAROW

W Sądzie jak w kabarecie
Zastanawiając się jak zrelacjonować ok. 5 minutową w dniu 28.10.2011 rozprawę Jana Kobylańskiego przeciwko 19 żydokomuszym oszczercom medialno-"dyplomatycznym" z usuniętą z sali rozpraw publicznością niechcący obejrzałem na SBckim kanale TVP-2 kabaret parodiujący m.inn. działalność staro-nowej koalicji "rządowej" - dzisiaj o wyrywaniu sobie (Polszewii z ZSL-PSL owcami) nawzajem co wartościowszych "kąsków" ministerialnych niczym w świecie zwierzęcym naśladującym świat "ludzi" z kręgu bandycko-mafijnego układu Magdalenkowego.

Patrząc na obecną rzeczywistość zdajemy sobie sprawę że przerasta ona nie tylko kabaretowe odzwierciedlenia ale nawet najbardziej bujną, w sensie zbrodniczym, fantazję. I takie porównanie nasunęło mi się po ostatniej wypowiedzi kabaretowego premiera kiedy rozchodząc się po "rozmowach" - wydzieraniu podstępami najwartościowszych ministerstw - koalicyjnych, "przekomarzając się" z koalicjantem kto wygra mecz piłki nożnej, premier oznajmił że "owszem wygrywa sprawiedliwość ale sądy mamy my " - to jest najdobitniejsza puenta nie tylko tego procesu ale całego domiaru niesprawiedliwości przekornie nazywanego "wymiarem sprawiedliwości" tzw. III RP-PRLbis.

I tak właśnie jest z procesem Pana Jana Kobylańskiego z oszczercami mafijno-bandyckiego układu Magdalenkowego gdzie Sąd nie rozpatruje sprawę na podstawie ewidentnych dowodów oszczerstw, matactw, łgarstwa których nie da się obalić ale przedłuża proces w nieskończoność, czyli do przedawnienia, pod byle pozorami. Tak właśnie odbyła się rozprawa w dniu 28.10.2011 gdzie Sąd dobrze wiedząc że zawezwana parę miesięcy wcześniej w charakterze świadka pracownica MSZ nie będzie mogła odpowiadać na pytania bez zgody "ministra" MSZ - też obwinionego w osobnej rozprawie, Radosława po żonie Applebauma -, a mimo tego Sąd w międzyczasie nie wystąpił do MSZtu o zgodę na możliwość zeznań Pani Ireny Lipowicz w zakresie dotyczącym tematu rozprawy.

No cóż, zgodnie z stwierdzeniem kabareciarzy o wygrywaniu "sprawiedliwości" tej opcji która ma sądy, Pan Sędzia Robert Żak w tym samym kierunku steruje od samego początku tego procesu oczywiście jako "niezawisły" sędzia.

Kolejna rozprawa wyznaczona na 16.12.2011 godz. 10,00 , sala 238 zapowiedziana również jako utajniona - bez udziału publiczności - prawdopodobnie odbędzie się w podobnym stylu i podobnie zostanie wyznaczona kolejna za parę miesięcy z ewentualnym kolejnym podobnym "świadkiem" dla zniechęcenia zbierającej się publiczności w ilości ok. 30 osób, oskarżeni nie mają obowiązku pokazywać się nawet. I tak do przedawnienia kolejnych zarzutów.

MY JEDNAK NIE ZNIECHĘCIMY SIĘ - NADAL BĘDZIEMY PILOTOWAĆ OBA PROCESY Z BANDYCKO-AGENTURALNO-MAFIJNYM UKŁADEM MAGDALENKOWYM !!!

Marek Chrapan