PRZEZ PONAD 1/2 WIEKU RASISTOWSKA CHAZARO-PZPR NASYCAŁA RZAD,SEJM,WŁADZE WSZYST.SZCZEBLI RADIO PRASE UNIWERSYTETY A NAWET BISKUPSTWA ANTYPL FARBOW.PRZEBIERANCAMI DLATEGO DZIS JEST JAK JEST ...OKUPACJA PRZEBIERANCOW.. | DEMOKRACJA BEZ BOGA NASYCA SIE DEMONIZMEM STAJE S. ANTYLUDZKA ... | A DZISIAJ ...ARCYANTYPOLSCY OKUPANCI UŻYWAJĄ POLSKI JĘZYK , POLSKIE MUNDURY I POLSKIE SYMBOLE NARODOWE ,POLSKIE STRUKTURY PAŃSTWOWE ...POLSKIE OBYWATELSTWA .. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. MAJA WYLACZNIE OKUPANCI ..OKUPACJA TRWA .. | ..TAK DŁUGO DEMOKRACJI U NAS ZERO , TAK DŁUGO POSTENKWDOWCOW OKUPACJA TRWA... | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. ZASTRZEŻ. JEST WYŁĄCZ. DLA TYCH 4 DZIŚ NIBY PL A WLASC... EX-judeo-PZPR-U WATAH .. | TAK DŁUGO NARÓD PL. JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY I MA ZERO DO POWIEDZENIA W SPR. SKŁADU SEJMU A TYM SAMYM W SPRAWIE WŁASNEGO LOSU | TO WŁASNIE PROP. ORD. WYBORCZA daje mozliwosc/pozwala IM INSTALOWAC W SEJMIE ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM OBCOPLEMIENCÓW NP. CHĘTNYCH DO PODPISYWANIA LIZBON CZY INNYCH JESZCZE NIEGODZIWOSCI .. | ALBO NA PODST.PROPORC.OKUPACYJNEJ ORD.WYB.ZAINSTALOWAC SE W SEJMIE PARE SETEK BALCEROTRANSFORMATOROW ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM MOWIACYM BIEGLE PO POLSKU OBCOPLEMIENCOW | I NIBY LEGALNIE DOKONAC NAJW.W TYSIACLETNIEJ NASZEJ HISTORII LUPIESTWA. ZLODZIEJSTWA ... GIGANTYCZNEGO MAJATKU NAROD. WYPRACOWANEGO PRZEZ 40 MLN NAROD PRZEZ LAT PONAD 40.. | A TYM SAMYM DOKONANIA NA TYM CO Z POLAKOW POZOSTALO GOSPODARCZEJ ZBRODNI .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... | A W 45 TO ŻADNEGO WYZWOLENIA NIE BYŁO , ZAMIENIONO OKUPACJĘ Z GESTAPWSKIEJ NA NKWDOWSKĄ..NKWDOWCY SZYBKO PRZEBRALI S.W PL.MUNDURY UB NAUCZYLI S. POLSKIEGO I STALI SIE NIEWIDOCZNI .. PO DZIS DZIEN OBECNI W APARACIE PRZYMUSU POLICJI ,SĄDOWNICTWIE ,DYPLOMACJI ,HANDLU ZAGR.A PO BALCEROTRANSFORM.STANOWIĄ I MILIONERSKIE SFERY NADZORCOW NARODU .. | OSTATNIE UDANE PROBY HAKOWANIA NAS PRZEZ TUSKO-PLATFO-CHAZARO HAKEROW Z ZIELONA FLAGA I FRAGMENTAMI ARABSKIEGO PISMA ZNACZY ZE NAS NIE LUBIA CO SAMO W SOBIE JEST SUPERKOMPLEMENTEM ...SAM MIOD ...UUUHH ITS O.K. CHLOPAKI ...ITS O.K. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO OBOWIĄZUJE U NAS STALINOWSK JESZCZE PROPORC.ORDYNACJA WYBORCZA .. | IDA WYBORY , PAMIETAJMY GLOS. NA TYCH CO DO SPOWIEDZI NIE CHODZA ....NA RZADZACYCH BEZ SUMIENIA | "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon
8/22/2017 Cezarego, Marii, ZygfrydaMADAGASKAR ...NIEROZWIAZANY PROBLEM EUROPY ...


Madagaskar” – nierozwiązany problem EuropyPolacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.


W latach międzywojennych rządy państw europejskich rozważały wysiedlenie Żydów właśnie na tę wyspę. Był to zresztą autorski projekt środowisk syjonistycznych. Ciekawostką jest, iż w latach 1930. Madagaskar miał stać się polską kolonią, w której tubylcy i polscy osadnicy pracowaliby na osiedlanych tu Żydów.


Tekst z 2012r.


Najtrudniejsza sytuacja pod względem współegzystencji z żydowską mniejszością występowała w państwach Europy Środkowo-wschodniej, które zostały zmuszone tzw. Małym Traktatem Wersalskim w 1919 r. do finansowania mniejszości żydowskich.


W 1991 r., 9 czerwca w Warszawie, w stolicy kraju dopiero, co „wyzwolonego z PRL-u”, na spotkaniu z przedstawicielami wspólnoty żydowskiej, Jan Paweł II powiedział:


“Ta sama ziemia, która przez wieki była wspólną Ojczyzną Polaków i Żydów, wspólnie przelana krew, morze potwornych cierpień, doznanych krzywd powinny nas nie dzielić, a łączyć.”
(„MOJA OJCZYZNA WSPÓLNOTĄ Z ŻYDAMI”– Jan Paweł II)


Chętnie i jakże często wypowiedź tę powtarzają powszechne w Polsce żydo-media. Jednak prawda historyczna nie może potwierdzi słów JPII – słów „papieża Polaka” i żaden prawdziwy i uczciwy Polak nie mógłby czegoś takiego powiedzieć.


Drużyna sportowa żydowskiego Betaru pozdrawia publiczność – dziwnie znajomy jest ten gest. Betar – żydowskie bojówki tej organizacji w Polsce przed 1939r. liczyły ok. 50 tys. członków umundurowanych i dobrze uzbrojonych. Bojówki ONR wypadały przy tej organizacji wyjątkowo blado.


Polska nigdy nie była ojczyzną Żydów, była jedynie miejscem ich pasożytniczej działalności i geszeftów, miejscem ograbiania i przejmowania majątków Polaków, miejscem knowań przeciw Polakom i przeciw Polskiemu Państwu, przeciw jego restytucji i miejscem ludobójstwa Żydów na Polakach.


Jednostkowe odmienne przypadki potwierdzają tylko powyższe stwierdzenie.


Problem żydowskich mniejszości w państwach Europy nie był i nie jest, więc wyimaginowany i w dalszym ciągu czeka na poważne potraktowanie.


*                         *                           *


Gdy na nasz kraj, na naszą Ojczyznę napada zewnętrzny wróg, to przynajmniej w sferze werbalnej, która nie zależy od organizacyjnych i technicznych możliwości społeczeństwa i państwa, większość z nas wie jak się zachować. I gdyby taka sytuacja zdarzyła się dzisiaj, także wiedzielibyśmy, że Ojczyzny należy bronić, a gdy możliwości na to pozwalają, wroga należy zniszczyć.


Wątpliwości, co do własnej postawy mogłyby mieć elementy o zdegenerowanej psychice i mentalności, wyzbyte poczucia więzi z własnym narodem, elementy kosmopolityczne – „europejskie”. Barbarzyński proces degeneracji narodowej świadomości w narodach europejskich, czyli ich „europeizacja” – absurd, paradoks (?), ale tak ten proces się określa -, realizują powszechne żydo-media i opanowane przez judeo-masonerię systemy oświaty.


A jak winniśmy się zachować w sytuacji, gdy agresji i opresji poddawani jesteśmy od wewnątrz własnego państwa? Gdy wróg znajduje się pośród nas, gdy opanował w państwie całą strukturę władzy, gdy do swojej dyspozycji ma powszechne media i cały aparat wymuszania porządku publicznego? Czy w takiej sytuacji nie powinniśmy wszelkimi racjonalnymi metodami także dążyć do eliminacji i zniszczenia wroga?


Niewątpliwie taka sytuacja, gdy wróg zagnieździł się wewnątrz społeczeństwa jest znacznie trudniejsza do zweryfikowania dla obywateli. Wróg jest niewidoczny, niczym się na pozór nie wyróżnia – na pozór.


W tych dniach ukazuje się 600 stronicowa publikacja, wydana wyłącznie w obcych językach pt. „INFERNO OF CHOICES” , przeznaczona dla zagranicznych czytelników, sponsorowana i promowana przez MSZ RP za pieniądze polskiego podatnika, szkalująca Polskę i Polaków – oskarżająca Polaków o udział w procesie wyniszczania Żydów.


MSZ RP służy Polsce i Polakom, czy jest raczej bandą antypolskich zbirów, którą naród winien spośród siebie wyeliminować? Dla Polaka odpowiedź na powyższe pytanie nie powinna nastręczać najmniejszych trudności.


A co z całym obozem władzy i z koncesjonowaną opozycją, które naprzemiennie wymieniają się władzą nad Polakami?


Uczynili przecież z Polski prostytutkę dla światowych syjonistycznych reżimów USA i UE. Polska jest angażowana do syjonistycznych agresji na kraje arabskie – przy aprobacie ojców KK, którzy wysyłają duchownych na polskie „misje” wojskowe, a więc im błogosławią, błogosławią syjonizmowi – to spadek duchowy po błogosławionym JPII.


Rządzący Polską przestępcy – bandyci w rękawiczkach – nie bójmy się zasadnych określeń -, zniszczyli, rozkradli majątek narodowy, wypracowany przez kilka pokoleń Polaków. Ci bandyci zmuszają miliony Polaków do emigracji zarobkowej. Ci bandyci polityką ekonomiczna doprowadzili do załamania demograficznego. Promują, nawołują do separatyzmów, czyli do rozbijania integralności państwa. Niszczą kulturę przez promocje zboczeń, narkotyków, aborcji, prostytucji itp. Przymierzają się do kradzieży naszych mieszkań i domów – temu ma służyć podatek katastralny.


Lista przestępstw jest bardzo długa.


Ilu z nas ma świadomość istnienia w Polsce wewnętrznego wroga? Sądząc z obrazu zniszczeń w naszej Ojczyźnie dokonanych po 1980r./1990r., Polaków świadomych tej wewnętrznej agresji i zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu jest ciągle zbyt mało, choć świadomość narodowa polska systematycznie wzrasta.


12 maja 2012r., w Berlinie odbył się pierwszy kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, organizacji, która postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym.
Symbolem żydowskiej organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida.


Wszystkie powszechne żydo-media utrzymują, że Polska jest krajem antysemickim. Pewna antypolska kanalia, pisarz i senator z żydowskiej UD, A.Szczypiorski, wprowadził nawet pojęcie „antysemityzm bez Żydów”. Oczywiście żydo-media nie zorientowały się, że nie może istnieć skutek bez przyczyny. Zatem, ta żydowska nachalność wpychania się do antysemickiej Polski wskazuje tylko na jedno, że Polacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.


„Madagaskar” – jeśli ten problem pozostanie nadal nie rozwiązany, – dzisiaj istnieje w sferze żartu-, jeśli wspólnymi, europejskimi, narodowymi siłami nie uda się go rozwiązać, cywilizacja europejska przestanie istnieć. W tym kierunku, niestety, zmierzamy, choć pojawiają się coraz poważniejsze symptomy regresu zbrodniczych ideologii wykreowanych przez syjonizm i syjonistów.
Nasi rządzący” w muzeum Żydów w towarzystwie ambasadora Izraela.


A więc:


MSZ na „Madagaskar”!
Bandyci niszczący Polskę i Polaków na „Madagaskar”!Chyba czas już na zmiany (partii J.Kaczyńskiego i pozostałych nie widać, biegną z tyłu).


Dariusz Kosiur
http://wps.neon24.pl.