PRZEZ PONAD 1/2 WIEKU RASISTOWSKA CHAZARO-PZPR NASYCAŁA RZAD,SEJM,WŁADZE WSZYST.SZCZEBLI RADIO PRASE UNIWERSYTETY A NAWET BISKUPSTWA ANTYPL FARBOW.PRZEBIERANCAMI DLATEGO DZIS JEST JAK JEST ...OKUPACJA PRZEBIERANCOW.. | DEMOKRACJA BEZ BOGA NASYCA SIE DEMONIZMEM STAJE S. ANTYLUDZKA ... | A DZISIAJ ...ARCYANTYPOLSCY OKUPANCI UŻYWAJĄ POLSKI JĘZYK , POLSKIE MUNDURY I POLSKIE SYMBOLE NARODOWE ,POLSKIE STRUKTURY PAŃSTWOWE ...POLSKIE OBYWATELSTWA .. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. MAJA WYLACZNIE OKUPANCI ..OKUPACJA TRWA .. | ..TAK DŁUGO DEMOKRACJI U NAS ZERO , TAK DŁUGO POSTENKWDOWCOW OKUPACJA TRWA... | TAK DŁUGO JAK DŁUGO PRAWO NANOSZENIA KANDYDAT. NA LISTY WYBOR. ZASTRZEŻ. JEST WYŁĄCZ. DLA TYCH 4 DZIŚ NIBY PL A WLASC... EX-judeo-PZPR-U WATAH .. | TAK DŁUGO NARÓD PL. JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY I MA ZERO DO POWIEDZENIA W SPR. SKŁADU SEJMU A TYM SAMYM W SPRAWIE WŁASNEGO LOSU | TO WŁASNIE PROP. ORD. WYBORCZA daje mozliwosc/pozwala IM INSTALOWAC W SEJMIE ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM OBCOPLEMIENCÓW NP. CHĘTNYCH DO PODPISYWANIA LIZBON CZY INNYCH JESZCZE NIEGODZIWOSCI .. | ALBO NA PODST.PROPORC.OKUPACYJNEJ ORD.WYB.ZAINSTALOWAC SE W SEJMIE PARE SETEK BALCEROTRANSFORMATOROW ZAPRZEDANYCH OBCYM INTERESOM MOWIACYM BIEGLE PO POLSKU OBCOPLEMIENCOW | I NIBY LEGALNIE DOKONAC NAJW.W TYSIACLETNIEJ NASZEJ HISTORII LUPIESTWA. ZLODZIEJSTWA ... GIGANTYCZNEGO MAJATKU NAROD. WYPRACOWANEGO PRZEZ 40 MLN NAROD PRZEZ LAT PONAD 40.. | A TYM SAMYM DOKONANIA NA TYM CO Z POLAKOW POZOSTALO GOSPODARCZEJ ZBRODNI .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... | A W 45 TO ŻADNEGO WYZWOLENIA NIE BYŁO , ZAMIENIONO OKUPACJĘ Z GESTAPWSKIEJ NA NKWDOWSKĄ..NKWDOWCY SZYBKO PRZEBRALI S.W PL.MUNDURY UB NAUCZYLI S. POLSKIEGO I STALI SIE NIEWIDOCZNI .. PO DZIS DZIEN OBECNI W APARACIE PRZYMUSU POLICJI ,SĄDOWNICTWIE ,DYPLOMACJI ,HANDLU ZAGR.A PO BALCEROTRANSFORM.STANOWIĄ I MILIONERSKIE SFERY NADZORCOW NARODU .. | OSTATNIE UDANE PROBY HAKOWANIA NAS PRZEZ TUSKO-PLATFO-CHAZARO HAKEROW Z ZIELONA FLAGA I FRAGMENTAMI ARABSKIEGO PISMA ZNACZY ZE NAS NIE LUBIA CO SAMO W SOBIE JEST SUPERKOMPLEMENTEM ...SAM MIOD ...UUUHH ITS O.K. CHLOPAKI ...ITS O.K. | TAK DŁUGO JAK DŁUGO OBOWIĄZUJE U NAS STALINOWSK JESZCZE PROPORC.ORDYNACJA WYBORCZA .. | IDA WYBORY , PAMIETAJMY GLOS. NA TYCH CO DO SPOWIEDZI NIE CHODZA ....NA RZADZACYCH BEZ SUMIENIA | "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon "Zbyt madrzy by zaangazowac sie w polityke sa karani rzadami glupszych" Platon
8/22/2017 Cezarego, Marii, ZygfrydaCZYZBY PIS UDAWAL TLKO ZE ZWALCZA PLATFORME?

Do następnych wyborówMoja trzeźwa ocena polskiej rzeczywistości, bez uprzedzeń i sympatii :


PO. Wyborcy zagłosowali w dość szczególny sposób na PO, gdzie poszczególne wyniki w okręgach wykazują bardzo wyraźne oczekiwania. Pomijając szczegóły i przypadki wykraczające poza reguły, wyborcy oczekują od PO tego, co wydaje się widoczne w postawach posłów na których najczęściej oddawane były głosy. Jest to sygnał dla Donalda Tuska, że żarty się skończyły i nastał czas działania. Ten kredyt zaufania może bardzo szybko przerodzić się w duży gniew, i to szybko. Zadłużanie, jako metoda podtrzymywania własnej nieudolności lub przekształcanie w spółeczki poszczególnych działów przynależnych do gmin i miast, niczego nie rozwiąże. Nie wszyscy tam znajdą pracę.


PIS. Wszyscy komentatorzy przypisujący porażkę w wyborach za jakieś bzdurne uchybienia typu pani Merkel, ,,Staruch'' czy inne nagonki na prezesa, mylą się. PIS nie prowadzi marketingu w terenie i ma tam niewłaściwych ludzi. Telewizornia to spory procent oddziaływania na wyborców, ale nie najwiekszy. Wyłącznie rozpoznawalne osoby nie robią wyników. Teren leży. Tematyka bogo, esbecko, ubecko, wsiowo- bojna jest dzisiaj mało atrakcyjna dla ludzi myślących o bardzo prostych przyziemnych sprawach. Wystarczyło tylko umiejętnie poruszyć wszelkie sprawy zgodnie z powiedzeniem ,,Gospodarka głupcze'' i wynik byłby zupełnie inny.


Ruch Palikota. W bardzo chytry sposób facet wpompowuje pieniądze w kampanię ( tylnymi drzwiami ) i robi łapankę ludzi z ulicy. Przykład godny do naśladowania, z marketingowego punktu widzenia. Proste, trafiające do ludzi hasła, powielone przez następnych, dają spodziewane owoce.


PSL. Jeszcze kilka lat i partia zniknie wraz z jej członkami.


SLD. Wszelkie odchylenia od normy seksualnej, usuwanie ciąży, walka z kościołem, to tematy dla grupy zainteresowanych przez ok. 2% społeczeństwa. I taki ma SLD wynik bez jakiejkolwiek pracy nad własnym wizerunkiem. Czy poza Leszkiem Millerem, który jeszcze nie skończył jak widać, nikogo w tej partii już nie ma ?


PJN. Oraz inne prawicowe partie, chęci to pierwszy stopień do piekła. Włączyć się w wielki ruch prawdziwie prawicowego zjednoczenia, z PIS'em na czele ( bez Jarosława Kaczyńskiego, no może jako sterującego z trzeciego krzesła ). Idee realizuje się wyłącznie w sejmie w postaci ustaw a nie w gadce przed czy powyborczej. Do tego potrzebna jest większość, która tak jak PO, zrealizowała po cichu szereg ustaw wyłącznie dla zapewnienia profitów dla własnych grup interesów. Poza sejmem to tylko gadanie. Liczy się możliwość kreowania ustaw. Czy to jest trudne do zrozumienia ?